#gremovhribe 2018

Lani se je projekt #standupmaratonec podal v gorski svet. Povezali smo se z Zlatorogovo transverzalo ponosa in akcijo Gremo v hribe. V 33. dneh je Tešky skupaj z obiskovalci in podporniki projekta obiskal 33 vrhov po celi Sloveniji in v vsaki koči tudi nastopal. Za vse je pripravil odličen in zabaven stand-up nastop, Pomagali pa so mu tudi drugi komiki, na vsaki lokaciji 2. Hoja v hrib s Teškyjem je bila primerna za zmerno kondicijsko pripravljene obiskovalce. 

 

Na nastopih so se mu pridružili znani slovenski komiki kot so Boštjan Gorenc – Pižama, Tin Vodopivec, Perica Jerković, Gašper Bergant, Janez Trontelj, Jan Kreuzer, Stefan Šumanac Šumi, Uroš Kuzman, Aleš Novak, Kaja Grozina, Marko Žerjal, Klemen Bučan, Lucija Ćirović in številni drugi uveljavljeni ter številni mladi nadobudni stand-up komiki, Za zvrhano mero smeha je bilo poskrbljeno.

URNIK VZPONOV:

PRVI DAN

torek, 15. 5. - Tumova koča na Slavniku
Zbor v Podgorju od 17:00 dalje
START: 17:30 uri iz Podgorja
Stand-up nastop na vrhu: 19:00 uri 
(predviden čas hoje: 1 ura)

 

DRUGI DAN

sreda, 16. 5. - Koča na Kokoši 
Zbor na parkirišču pri mejnem prehodu Lipica
START: 17:30 uri
Stand-up nastop na vrhu: 19:00 uri
(predviden čas hoje do koče je 50 min, bomo pa šli do vrha in se vrnili v kočo na nastop)

 

TRETJI DAN

Četrtek, 17. 5. - Snežnik
Zbor pred domom na Sviščakih (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 16:00 uri
Stand-up nastop na domu na Sviščakih (gremo na vrh Snežnika in se potem vrnemo nazaj): 19:00 uri (oz. ko pridemo v dolino)
(predviden čas hoje do vrha je 1h 45 min)

ČETRTI DAN

Petek, 18. 5. - Koča Antona Bavčarja na Čavnu
Zbor v Predmeji (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v domu Toneta Bavčarja na Čavnu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h 15 min)

 

PETI DAN: dogodek skupaj z Laškim in Gremo v hribe

Sobota, 19. 5. - Vojkova koča na Nanosu

Zbor: 08:00 na Razdrtem (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 08:30 uri
Stand-up nastop v Vojkovi Koči ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h 45 min)

ŠESTI DAN

Nedelja, 20. 5. - Planinska koča na Krimu
Zbor: 08:00, Iški Vintgar (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 08:30 uri
Stand-up nastop na koči na Krimu ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2h 20 min)

SEDMI DAN

Ponedeljek, 21. 5. - Zavetišče Planina nad Vrhniko
Zbor: 17:00, Betajnova (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v zavetišču ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 60 min)

OSMI DAN

Torek, 22. 5. - Planinski dom na Jančah
Zbor: 16:30, Jevnica (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:00 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu Janče ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2 uri)

DEVETI DAN

Sreda, 23.5. - Planinski dom na Gospincu
Zbor: 16:00, spodnja postaja žičnice Krvavec (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 16:30 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu na Gospincu (Rozika) ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2h in 30 min)

DESETI DAN

Četrtek, 24. 5. - Domžalski dom na Mali planini
Zbor: 17:00, Kranjski rak (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v Domžalskem domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h in 30 min)

11. DAN

Petek, 25. 5. - Dom v Kamniški Bistrici

Zbor: 17:00, Stahovica pri tabli #standupmaratonec
START: 17:30 uri

Za 'TA HITRE' malo težja trasa:

Zbor: 15:00, dom v Kamniški Bistrci (bodite pozorni na balkan camper Jerry)

START: 15:30, gremo pa do Kamniškega sedla!!
Stand-up nastop v domu v Kamniški Bistrci ob 19:00 uri, oz. ko se vrnemo iz Kamnišekga sedla.
(predviden čas hoje do vrha je 2h in 30 min)

12. DAN: dogodek skupaj z Laškim in Gremo v hribe

Sobota, 26. 5. - Dom na Menini planini
Zbor: 8:00, Gornji Grad (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 8:30 uri
Stand-up nastop na Menini planini ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 3h)

13. DAN

Nedelja, 27. 5. - Mozirska koča na Golteh
Zbor: 8:00, Žekovec (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 8:30 uri
Stand-up nastop na Moziski koči ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2h)

14. DAN

Ponedeljek, 28. 5. - Dom na Smrekovcu
Zbor: 17:00, Kramarica nad Črno (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop na Smrekovcu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h 20min)

15. DAN

Torek, 29. 5. - Koča na Loki pod Raduho
Zbor: 17:00, Planina Vodol (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop na Loki pod Raduho ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h)

16. DAN

Sreda, 30. 5. - Dom na Peci
Zbor: 16:00, križišče pri karavli Terče (nad Mežico) (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 16:30 uri
Stand-up nastop v Domu na Peci ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2h) - lahko se z avtom pripeljete tudi bližje do Jakob in hodite 45 minut

17. DAN

Četrtek, 31. 5. - Poštarski dom pod Plešivcem
Zbor: 17:00, Ivarčko Jezero (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v Poštarskem domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h)

 

18. DAN

Petek, 1. 6. - Planinski dom na Boču
Zbor: 16:00, Zgornje Poljčane (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 16:30 uri
Stand-up nastop na Boču ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 45 min)

 

19. DAN: dogodek skupaj z Laškim in Gremo v hribe

Sobota, 2. 6. - Mariborska koča na Pohorju
Zbor: 8:00, Pohorska vzpenjača spodnja postaja (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 8:30 uri
Stand-up nastop na Mariborski koči ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
3h)

20. DAN

Nedelja, 3. 6. - Planinski dom na Mrzlici
Zbor: 08:30, Lovski dom na Savinjskem sedlu (bodite pozorni na balkan camper Jerry)
START: 09:00 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1
h)

21. DAN

Ponedeljek, 4. 6. - Planinski dom na Šmohorju
Zbor: 16:30, Laško (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:00 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2
h)

 

22. DAN

Torek, 5. 6. - Planinski dom na Kumu
Zbor: 17:00, Dobovec (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 30 min)

 

23. DAN

Sreda, 6. 6. - Koča na Kopitniku
Zbor: 17:00, Rimske Toplice (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v koči na Kopitniku ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 50 min)

24. DAN

Četrtek, 7. 6. - Planinski dom pri Gospodični na Gorjancih
Zbor: 17:00, Gabrje (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v Planinskem domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h)

25. DAN

Petek, 8. 6. - Dom na Mirni gori
Zbor: 16:30, Vrčice (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:00 uri
Stand-up nastop v Domu na Mirni Gori ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 2h)

26. DAN

Sobota, 9. 6. - Koča pri Jelenovem studencu
Zbor: 8:30, Kočevje (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 9:00 uri
Stand-up nastop v koči ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je 1h)

 

27. DAN

Nedelja, 10. 6 - Koča na Blegošu
Zbor: 8:30, Črni Kal (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 9:00 uri
Stand-up nastop v koči ob 11:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 30 min)

 

28. DAN

Ponedeljek, 11. 6. - Koča na planini Razor
Zbor: 17:00, Planina Kuk (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v koči ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h)

29. DAN

Torek, 12. 6. - Koča na Dobrči
Zbor: 16:00, Brezje pri Tržiču (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 16:30 uri
Stand-up nastop v koči ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
2h 30 min)

 

30. DAN

Sreda, 13. 6. - Valvasorjev dom pod Stolom
Zbor: 17:00, Završniško jezero (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h)

31. DAN

Četrtek, 14. 6. - Kosijev dom na Vogarju
Zbor: 17:00, Stara Fužina (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 15 min)

 

32. DAN

Petek, 15. 6. - Planinski dom na Zelenici
Zbor: 17:00, Ljubelj parkirišče (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 17:30 uri
Stand-up nastop v domu ob 19:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
1h 20 min)

33. DAN

Sobota, 16. 6. - Dom na Kredarici
Zbor: 5:30, doIina Kot (bodite pozorni na balkan camper Jaga Baba)
START: 6:00 uri
Stand-up nastop v domu ob 12:00 uri.
(predviden čas hoje do vrha je
5h)

 

*Za vse dodatne informacije lahko pišete na sara@cehzasmeh.si, pokličete na številko 031 609 205, vsak delavnik med 9:00 in 15:00 uro, obiščete Teškijevo facebook stran ali pa obiščete spletno stran Gremo v hribe.

Slovenia

©2018 by #standupmaratonec. Proudly created with Wix.com